O nas u nas

Prowadzimy swoje Gospodarstwo Agroturystyczne od 1992 położone jest w dolinie między górami. Obiekty otoczony lasami mieszanymi w ogrodzie słychać szum strumienia, który przepływa koło naszego domu. W dolinie jest mikroklimat sprzyjający astmatykom i wysoko ciśnieniowcom.

Od początku przyjęliśmy zasadę gość w dom w Bóg dom.

U nas panuje rodzinna atmosfera, w obiekcie jest mała ilość gości co pozwala nie czuć się zagubionym i samotnym. Jest duży ogród, są organizowane spotkania które sprzyjają nawiązaniu nowych kontaktów.

Przez żołądek do serca to nasze motto.

Potrawy wytwarzane większość przez nas samych, kiełbasy, szynki, galarety, sałatki, chleb, ciasta i wiele innych potraw regionalnych. Specjały serwujemy na stole szwedzkim. U nas można odnaleźć smaki z dzieciństwa, takie jakie znacie z kuchni swojej babci czy mamy. Jemy przecież po to, by żyć. "Żołądek przyjmuje każde pożywienie, ale jeden pokarm jest lepszy od drugiego. (Syr 36, 18)".

Obiekt jest głównie dla ludzi szukających spokoju, bliskości natury, jedzenia na wysokim poziomie bez konserwantów. W okolicy są liczne baseny kryte i odkryte i ośrodki z pełnym SPA.

Posiadamy wysoką ocenę w serwisie Booking.

Należymy do Unijnej Grupy Chrodis która ma za cel zdrowe żywienie - odżywianie Europejczyków.